casino siteleri
Motor Kültürü!
Reklam
Ersin AYDIN

Ersin AYDIN

  • Instagram

Motor Kültürü!

30 Eylül 2014 - 06:59

 

 

antalya’da Ne Kadar çok Motor Seven Varmışta Haberimiz Yokmuş…

ışıklar Caddesi’nin Sonunda Hüseyin Acarlıoğlu Tarafından Açılan Harley Davidson Mağazası, Antalya’da Bir Akımı Başlattı. Daha önce Bu Kadar Motor Sever Var Mıydı? Bilmem Ama, Mağazanın Açılışıyla Birlikte Antalya Caddelerinde Bir Hayli ‘harley’ Görür Oldum.

ışıklar Caddesi’nde Uzun Bir Süre Hizmet Veren Mağaza, Artan Taleplere Daha İyi Cevap Verebilmek İçin Rauf Denktaş Bulvarı üzerine Taşındı. Uzun Zamandır İnşaat çalışması Süren Mağaza, Tamamlanarak Hizmete Açıldı. Her İşiyle çok Yakından İlgilenen Ve üzerinde Hassas Bir Şekilde Duran Hüseyin Acarlıoğlu çok Güzel Bir Mağazayı Da Antalya’ya Kazandırmış Oldu. Yapılan Açılış Yine Kusursuz Organize Edilmiş. Davete Katılan Konuklar, Antalya Cemiyetinin önemli İsimleri. Davet Kusursuz İlerlerken, Duyduğum ‘harley’ Seslerine Doğru Başımı çevirdiğimde Görüntü Muazzamdı. 30’a Yakın Harley’ler Aynı Anda Mağazaya Geliyor.

çıkan Sesi Hayal Edin.

grubun İçerisinde Turizmci Ezgican Aydoğan’da Vardı. çok Uzun Olmadı Aslında Motoru Alalı, Ama Kendisine Tarz çok Yakışmış. Kısa Bir Süre özel Bir Motor Alan Ahk Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Kilit’te Gurubun İçerisindeki İsimlerdendi. Bir Başka Tanıdık Sima İse, Motor Tutkusunu Yakından Bildiğim Diş Doktoru Burak Akbaş Ve Yener Ulusoy Bulvarı üzerindeki Arçelik Mağazasının Sahibi Hürol Şenbay’dı. Motorlar Mağazanın önene Park Etmeye Başladığında Ki, Davetlilerdeki Bakışlar Her Birinin En Kısa Sürede Bir Tane De Ben Alacağım Şeklindeydi.

açılışın özel Konuğu İse Televizyonların En çok Sevilen İsimlerinden Tamer Karadağlı’ydı. Tamer Bey Gerçekten çok Mütevazi Kişiliğiyle Davette Kimseyi Kırmadı. Konuklar Bir Ara Fotoğraf çekinebilmek İçin Kuyruğa Girse De, Tamer Bey Herkesin Ricasını Yerine Getirmeye çalıştı. çocuklar Duymasın’ın Sert Haluk’u, Davetin En Gözdesiydi.

böylesine Güzel Davetin Açılışında Kimler Vardı Derseniz; Eski Bakan kürşat Tüzmen, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, Uluslararası Antalya üniversitesi (uaü) Rektörü Cihat Göktepe, Mehmet Aygün, Ramazan Atılgan, Abdullah Keleş, Yusuf öztürk, Tevfik Erdem, Selim Erol, Ali Yılmaz, İbrahim Başaran, ünal öger, özer Saraçoğlu, Ethem Okudur, Tamer Uğurluel, Muharrem Koç, Cihan Bulut, Ali önal Ve Daha çok Sayıda Tanıdığınız İsimler Açılıştaydı.

akşamüzeri Başlayan Açılış, Köfte Ekmek Partisiyle Geç Saatlere Kadar Devam Etti.  böylesini Güzel Bir Mağazayı Antalyalılarla Buluşturan Hüseyin Acarlıoğlu’nu Tekrar Tebrik Ederim. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum