casino siteleri
Antalya Ve Piyano
Reklam
Ersin AYDIN

Ersin AYDIN

  • Instagram

Antalya Ve Piyano

04 Kasım 2014 - 07:21

 

uzun Yıllardır Açılış Ve Kapanış Gecesi Dahil Olmak üzere Birçok Etkinliğini Yakından Takip Ettiğim Piyano Festivali İçin Geri Sayım Başladı. Yıllardır İsmi Fazıl Say İle özdeşleşen Festival Bu Yıl Yıllar Sonra İlk Defa Fazıl Say’sız Gerçekleşecek. Elbette Ki Yıllardır Katkısı Hiç Şüphesiz çok Fazla Olan Fazıl Say’ın Bu Yıl Olmaması Uluslararası Bir Boyut Kazanmış Festivali çok Etkilemez. 2000 Yılından Bu Yana Antalya’nın Uluslararası “sanat Şehri” Kimliğine önemli Katkıda Bulunan Etkinlik üç Hafta Boyunca Antalyalılara Müzik Ziyafeti Sunacak. Festival Kapsamında 20 Konser, 8 Ustalık Sınıfı, 20 Atölye, 6 Söyleşinin Gerçekleşmesi Planlanıyor. Alfred Brendel, Christian Zacharias, Eliane Elias, Tord Gustavsen Ve Hüseyin Sermet Gibi Klasik Müzik Ve Caz Dünyasından İsimlerin Bulunduğu Dokuz ülkeden 26 Virtüöz’ü Dinleme Şansı Bulacağız.

bu Yıl İlk Kez Türkiye’nin Tüm Konservatuvarlarından Seçilen Genç, Yetenekli Piyanist Adayları Da Festivalde Olacak. Genç Piyanistler, Dünyaca ünlü İsimlerle Bir Arada Bulunarak Onların Deneyimlerinden Faydalanma Şansını Yakalayacaklar. Antalya Piyano Festivali'nin Genel Sanat Yönetmenliğini Yıllardır Yakından Tanıdığımız Ve Antalyalıların Sevdiği Orkestra Şefi Gürer Aykal, Genel Koordinatörlük Görevini İse Seren Akyoldaş Yapacak. Cuma Akşamı Akm’de Şef Gürer Aykal Yönetiminde, Antalya Devlet Senfoni Orkestrası Konseriyle Başlayacak Festival 29 Kasım’a Kadar Devam Edecek. gökhan Aybulus, Ulvi Cemal Erkin, Ferit Tüzün, Onur Nurcan, evren Kutlay, christian Zacharias Ve tord Gustavsen Quartet Gibi İsimleri Alkışlama Şansı Bulacağımız Festival Biletlerinizi Şimdiden Almanızı Tavsiye Ederim.

antalya Devlet Opera Ve Balesi 2014-2015 Sanat Sezonuna Edebiyat, Tiyatro Ve Opera Baş Yapıtlarından “otello” Eserinin Bale Yorumuyla Start Verecek. İzmir Ve İstanbul’dan Sonra Antalya Devlet Opera Ve Balesi Sanatçıları Tarafından Gerçekleşecek Etkinliği Ajandanıza Not Alınız.

antalya Devlet Tiyatrosu Bu Ay İçerisinde Daniş çelebi Ve çengi Sümbül, Bir Daha çal Sam Ve çocuk Oyunu Barış çiçeği İle Seyirciyle Buluştu. Bugün İse Barış çiçeği’ni İzleme Şansı Bulabilirsiniz.

tülay Şeninan’ın ‘şanslı Deniz Kabukları’ İsimli Sergisine Ev Sahipliği Yapan  Expo 2016 Antalya Ajansı Fuaye Alanı Meraklılarını Bekliyor. 9 Kasım’a Kadar Açık Olan Sergiyi Merak Edenler Ve İlgisi Olanlara Duyurulur.   

2008 Yılından Bu Yana Sürdürülebilirlik Kavramının Daha İyi Anlaşılması Amacıyla Düzenlenen Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali Cuma Günü Makine Mühendisleri Odası Kongre Ve Sergi Salonunda Başlıyor. Farklı Projelerin Bir Araya Geleceği Festival, özellikle Gençlerin Daha çok İlgisini çekeceğe Benziyor.

kültür Ve Sanat’ın Hiç Aralıksız Devam Ettiği, Keyifli Ve Eğlenceli Günler Sizin Olsun…

sevgiyle 

YORUMLAR

  • 0 Yorum