casino siteleri
Antalya’dan Dünyaya
Reklam
Ersin AYDIN

Ersin AYDIN

  • Instagram

Antalya’dan Dünyaya

11 Kasım 2014 - 07:53

her Ne Kadar Daha Antalya Yağmurlarını Şu Günlerde Yaşamasak Da Kışlık Moda Girmeye Başladık. Havalar Serinlese De Antalya Geceleri Yine Bol Eğlenceli Ve Sımsıcak…

geride Bıraktığımız Haftayı Şöyle Kısaca Sizlere Hatırlatmak İstesem öncelikle Tamamen Kışlık Moda Geçtiğimizi Söyleyebilirim.

uzun Yıllar The North Shield Antalya Olarak Eski Lara Yolu üzerinde Hizmet Veren Mekan Public Lara Olarak Karşımıza çıktı. Seyhan Polat’ın Aldığı Ve Tadilattan Geçen Mekan Lara’ya Yakıştı. Tadilat Süresince Her Şeyiyle Yakından İlgilenen Ve Güzel Bir Mekan İçin Tüm Ayrıntıları Düşünen Seyhan Bey’e Hayırlı Olsun Diyorum. çok Şık Mekanla Yine Karşımıza çıktı. Bahçe Eskisine Göre Modern Bir Görünüme Kavuşturulmuş Ve Aydınlatılmış. İçerisi Karanlıktan Tamamen Uzaklaştırılarak Aydınlık Ve Ferah Bir Görünüm Sergiliyor. Eğlence Mekanı Anlamında Daha önce De Açtığı İşletmelerdeki Başarısını Bildiğim Seyhan Polat Yine Güzel Bir Mekana İmza Attı. Resmi Açılış Yapılmayan Ve Misafirlerini Ağırlamaya Başlayan Puplic Lara, Kısa Sürede Antalya Gecelerinin En Sık Uğranan Mekanı Olacağa Benziyor.

bu Yıl 15’inci Yılının Geride Bırakılacağı Uluslararası Antalya Piyano Festivali Oldukça Keyifli Takip Ediliyor. Cuma Akşamı Açılış Gecesindeki Kalabalık Katılımın Ardından Müzikolog Ve Piyanist Evren Kutlay İle İncesaz Topluluğu’nun “osmanlı Sarayı’nda Piyano” Konseriyle Birlikte Antalyalıların Piyanoyu Ne Kadar çok Sevdiğini Gösterdi. Evren Kutlay’ın Semplice Quartet Eşliğinde Osmanlı Sarayı’ndan Avrupai Esintileri Seslendirdiği Konserde, Sultan Müziklerine İncesaz’ın Da Eşlik Etmesiyle Salonda Bulunanlara Muhteşem Bir Müzik Ziyafeti Sunuldu. Konserin İkinci Yarısında İse Roller Değişerek Ve Bu Kez, Rafine Türk Ezgilerine Hayat Veren İncesaz’a, Evren Kutlay Eşlik Etti. Konser Bitiminde Alkışlar Başarılı Bir Performans Sunan Ekibe Geldi. Bu Akşam İki Program Sizleri Bekliyor Olacak. Başar Can Kıvrak & Cem Babacan Akm Aspendos Salonunda, Devlet Opera Ve Balesi İşbirliğiyle İtalyan Besteciler Haşim İşcan Kültür Merkezi Opera Sahnesinde Dinleyicileriyle Olacak.

antalya Devlet Opera Ve Balesi Sanat Sezonu’na Merhaba Dediği “otello” Balesini 13 Ve 15 Kasım’da Kaçıran Sanatseverler İçin Tekrar Sahneleyecek.

antalya’da Etkinliklerin Ardı Arkası Kesilmiyor. Piyano Festivali’yle Antalya İsmini Uluslararası Arenada Duyururken Geçtiğimiz Yıllarda Olduğu Gibi Kent Bu Kez Dünyanın En önemli Golf Yıldızlarıyla Anılacak.

türk Hava Yolları’nın İsim Sponsorluğunda Gerçekleşecek “turkishairlines Open 2014” Dünyanın En İyi Golfçülerini Antalya’da Buluşturacak. Europeantour Tarafından Düzenlenen Ve Dünyaca ünlü Yaklaşık 80 Profesyonel Golfçünün Katılacağı Turnuva Perşembe Günü Start Alacak. Maxx Royal Montgomerie’de Gerçekleşecek Etkinlik İle Dünya Golf Sporunun Gözü Antalya’da Olacak.

bu Tarz Organizasyonlarla Antalya’nın Tanıtımına Ve Güzelliğine Dikkat çekerken Kış Turizmi İçin De önemli Bir Konumda Olduğumuzun Altı çizilmeli. Sinema, Piyano, Golf Gibi çok Sayıda Uluslararası Etkinliklerimize Futbolun Da İçinde Olduğu Bir Organizasyonun Zamanının Geldiğini Düşünüyorum.

şimdi Hedefimiz Dünyanın En İyi Futbol Takımlarını Antalya’da Ağırlamak Olsun…

sevgiyle...

YORUMLAR

  • 0 Yorum