casino siteleri
AKDENİZ DERBİSİ
Reklam
Ersin AYDIN

Ersin AYDIN

  • Instagram

AKDENİZ DERBİSİ

27 Kasım 2016 - 13:40

Kötü bir sezon başlangıçı yapan, ligin en altını gören Antalyaspor 3 maçtır sürdürdüğü galibiyet serisini yeni bir yenisini daha eklemek için sahaya çıktı. İki Akdeniz ekibi karşı karşıya geldi. Antalyaspor özellikle ilk dakikalarda Adanaspor karşısında inanılmaz baskı kurmayı başarsa da direkler izin vermedi. Direklere rağmen baskı hiç bitmedi.

Deniz Kadah her gecen maç geçtiğimiz yılki performansına yaklaşıyor. Bu maçözellikle koşuları ve ara paslarıyla istediği zaman gerçekten ne kadar kaliteli olduğunu gösterdi. Haftalar ilerledikçe ve sisteme alıştıkça performans grafiği en üstlere çıkacaktır. Bireysel becerisini ortaya koyan Deniz, ilk yarının son anlarında muhteşem çalımlarıyla ilerleyip şutu direkden dönse de Motta ağları havalandırmayı başardı.

İkinci yarıya hızlı başlayan Adanaspor olsada Antalyaspor kısa sürede hakimiyeti ele almayı başardı. Danilo'nun maçın 70. dakikası itibariyle oyundaki düşüşü gözlerden kaçmadı. Geçtiğimiz hafta Trabzon deplasmanında sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Eto'o 70. dakikada Motta'nın yerine oyuna girdi. Orta alanda çok koşan ve yorulan Zeki ile Yekta Kurtuluş değişikliği doğru bir hamle oldu. Antalyaspor evinde 1-0 kazanmayı bildi.

Ligte alınan kötü sonuçlar ardı ardına gelince taraftar isyan etmeye başlamıştı. Tribünlerdeki taraftar sayısı inanılmaz düşmüş, taraftar takıma küsmüştü. Rıza Hocanın gelişiyle dirilişe geçen Antalyaspor'da puanlar alınmaya başlayıp galibiyet sevinci yaşanınca tribünlerde dolmaya başladı. Her hafta sayı giderek artıyor. Takım ne kadar iyi olursa tribünlerde o kadar iyi...

Kara bulutlarıüzerinden atan Antalyaspor kazanmayı bildi ve yoluna cebine koyduğu 3 puanla devam etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum