casino siteleri
Bölgesel Eğlence
Reklam
Ersin AYDIN

Ersin AYDIN

  • Instagram

Bölgesel Eğlence

01 Kasım 2014 - 07:52

 

antalya Her Geçen Gün Büyüyerek Bölgeselleşmeye De Başladı. Bundan üç Dört Yıl öncesine Kadar Eğlence Merkezi Olarak Bilinen Lara’ya Alternatif Yerler Hızlıca Artmaya Başladı.

beach Park Yapılmaya Başladığı Zaman İnsanlarda Bir Heyecan Ve Bekleyiş Vardı. Ne Zaman Açılacağı, Nasıl Bir Yer Olacağı, Kulaktan Kulağa Konuşulurken Beach Park Açılmış Ve Bir Anda Antalya’nın Gözdesi Olmuştu. Plajları, Restoranları, Kafeleri, Oyun Alanları Ve Daha çok Sayıda Aktivite Alanıyla Yılarca Popülerliği Hiç Düşmedi. Celal Ve Cemal Hancı Kardeşlerin İşlettiği Cece, Antalya Gecelerine Yön Veriyordu. Haftanın Her Günü Canlılığından Hiçbir Şey Kaybetmeyen Beach Park, Yerli Ve Yabancı Misafirlerin De Tercih Yeriydi. Bu Kadar Popüler Olan Yer, Aradan Geçen Zaman Sonrasında Popülerliğini Kaybetmeye, Canlılığını Yitirmeye Başladı. Neden Oldu, Kimler Sorumlu Bu Konulara O Zamanlar Fazlasıyla Girildi. Kısa Bir Süre önce Beach Park Yeni Sahibinin Kim Olacağı Belli Olana Kadar Kapatıldı. İçerideki İşletmeler Mağdur Durumda Kalıp Kapının önüne Bırakıldılar. Gerçekten üzücü Bir Durum… Beach Park’ı Kim Alır, Kimler İşletir, Ne Yapılır Bilmem Ama Bildiğim Bir Şey Var Ki Burası Şehrin Yine Gözdesi Olsun…

beach Park’ın Popülerliğini Kaybetmeye Başladığı Dönemlerde Hareketlenen Yerlerden Biri De Atatürk Parkı’ydı… Falezlerin üzerine Kurulu İşletmeler Ve Muhteşem Manzaraya Sahip Mekanlar, Doyumsuz Akdeniz’i Bizlere Sunuyor. özellikle Hafta Sonları Mekanlar çok Renkli Ve Eğlenceli.

lara’ya Alternatif Konyaaltı Da Hızla Gelişiyor. Sizleri Biraz 2000’li Yıllara Götürmek İstedim. O Zamanlar Maybe, Bölgede Bulunan Tek Gece Kulübüydü. Hafta İçi, Hafta Sonu Hiç Fark Etmiyor Mekanlar Hep Doluydu. Maybe, Bölgede Bir Canlılık Yaratmıştı. Daha Sonrasında Lara Balık Evi, Bölgeye Bir Yatırırım Yapma Kararı Aldı. Lara’dan Sonra Konyaaltı’nda Açtığı Mekanla Bölge Ekonomisine Ve Eğlenceye Yeni Bir Alternatif Kazandırdı. Sonrasında Konyaaltı Belediyesi Kent Meydanı’nı Yaptı Ve İşletmelere Kiraya Verdi. Şimdi Konyaaltı çok Popüler Ve Gözde. Arka Arkaya Açılan Mekanlar Ve Sokaklardaki Hareketlilik Bölgede Yaşamın İlerleyen Saatlere Yayıldığını Gösteriyor. Donkişot, Shakespeare, Starbucks, Dondurma Dükkanı, Osmanlı Kahvecisi Ve Yeni Açılan Türk Kahvesi… Duyduğuma Göre Bölgede Yeni Yatırımlar Da Kısa Sürede Hayata Geçecekmiş. İnşallah Daha çok Mekan Bölgedeki Yerlerini Alır Ve Böylesine Hızla Gelişen Konyaaltı’nı Daha Da İyi Hale Getirir. Konyaaltı Sahili Güzel Restore Edilip, Sahil Kenarında Revizyon Yapılırsa Türkiye’nin Nadir Yerlerinden Biri Olur.

bugün Antalya’nın En Hareketli Günlerinden Biri. Akşam İçin Programlarınızı Yapmadıysanız Şimdiden Ne Yapacağınızı Düşünün Ve Uygulayın. Konserler, Yemekler, Davetler, Düğünler Ve Partilerle Dolu Bir Haftasonu Bizleri Bekliyor. Pazar Günü İse Beşiktaş-fenerbahçe Derbisi İçin Rezervasyonlarınız Yaptırmayı Unutmayın. Her İki Takıma Da Bol Şans…

sevgiyle...

YORUMLAR

  • 0 Yorum