casino siteleri
Ne Çabuk Geçmiş
Reklam
Ersin AYDIN

Ersin AYDIN

  • Instagram

Ne Çabuk Geçmiş

24 Aralık 2014 - 08:27

daha Dün Gibi Hatırlıyorum, Ne çabuk Geçmiş Bir Yıl…

bir Akşamüstüydü, Eski Adıyla, Dedeman Otel’de Bulunan Ofisimizdeydik. Ayla Hanım ‘size Bir Sürprizim Var’ Diye Söze Başladı.

çok Uzun Yıllardır Ogün Bey, Ayla Hanım’a Sürekli Olarak Bir Yerel Gazetemizin Olması Gerektiğini Söylerdi. Genellikle Yayınlarımız Olan Antalya Life Ve High Life Dergilerimizi Baskıya Göndereceğimiz Günlerde Gece Geç Saatlere Kadar çalışırdık. O Zaman Yerel Gazete Mevzusu Her Seferinde Ogün Bey Tarafından Açılır, Ayla Hanım’da Her Seferinde Hep Aynı Cevabı Verirdi. ‘bir Gün Hayırlı Olsun Diye Gelirim O Zaman Görürsün’ Derdi.

işte Yıllardır Her Sabaha Karşı Konuşulan, üzerine Espriler Yapılan Konu O Gün Gerçeğe Dönmüştü. Ofise Giren Ayla Hanım önce ‘sürprizim Var’ Dedi Ve Ogün Bey’e Dönüp ‘hayırlı Olsun’ Diyerek Gülümsemeye Başladı.

işte O Konuşmaların üzerinden Bir Yıl Geçti. Antalya’nın En Eski Ve Köklü Gazetesi Hürses, Ab Medya Bünyesine Girmişti. 57 Yıldır Yayın Hayatına Hiç Ara Vermeden Okurlarıyla Buluşan, En özel Haberleri Hep İlk Duyuran, Antalya Tarihine Tanıklık Eden Hürses Gazetesi Bugün 58. Yaşını Kutluyor.

57 Yıldır Hep Yanında Olduğunuz, Severek Okuduğunuz Sizlerin Gazetesi, Antalya’nın “özgür Ve Tarafsız” Sesi Yine Yeni Yaşına Sizlerle Beraber Giriyor.

şu An Elinizde Tuttuğunuz Ve Okuduğunuz Kentin Sesini Hazırlarken Heyecanlandığımız, İçerisine 57 Yılı Sığdırmaya, O Günlerden Bugünlere Sizler İçin Küçük Dokunuşlar Yapmanın Sonucunu Ve Mutluluğunu Birlikte Yaşıyoruz. Güçlüyüz; Sizlerden Aldığımız Enerjiyle Yolumuza Devam Ediyor, Antalya’da Haberin Adresi Olmaya çalışıyoruz. Tarafsızız; Kentin Doğruları İçin çalışıyor, Kesinliğine İnanmadığımız Haberi Sayfalarımıza Taşımıyor, Araştırıyor, Her Kesimden Görüşler Alarak Objektif Bakıyoruz. Tüm Bunları Yaparken Şuan Bu Satırları Tek Tek Okuyan Sizlere Layık Olmaya çalışıyoruz.

antalya’da Hep İlklere İmza Atan Ve Yayınlarındaki Başarılarını Her Defasında Kanıtlayan Ayla çekiç önderliğinde Ab Medya çatısı Altında Nice Yaşları Hep Birlikte Yaşamak Dileğiyle…

sevgiyle...

YORUMLAR

  • 0 Yorum