casino siteleri
Bereketli Hafta
Reklam
Ersin AYDIN

Ersin AYDIN

  • Instagram

Bereketli Hafta

14 Ekim 2014 - 08:59

 

yaz Mevsiminden çıkıp Sonbahara Girdiğimiz Eylül Ayından İtibaren En Bereketli Ve Hareketli Hafta Sonunu Geride Bıraktık. Okulların Açılmasıyla Birlikte Gezen, Dolaşan Sayısı Bir Hayli Azalmış, İşletmeler Hallerinden Hiç Memnun Değilken, Bu Haftaki Hareketlilik Herkesi Sevindirdi.

antalya, Cumartesi Gününe Her Ne Kadar Sakin Başlasa Da Akşamüzeri Caddeler, Sokaklar Kalabalıklaşmaya, Akşam İçin Mekanlara Rezervasyonlar Artmaya Başladı. Konyaaltı’ndan Lara’nın Sonuna Kadar çok Sayıda Restoran Akşamı Keyifli Geçirdi. Havaların Hafiften Soğumaya Başlamasıyla Birlikte Düğün Sezonunun Da Sonuna Yaklaşıldı. Bu Nedenle Düğün Sayısı Da Bir Hayli çoktu. Birçok Davetli O Düğünden Diğerine De Koştu. Gelin Ve Damatlar Düğün Bitimlerinde Soluğu Gecelerde Aldı.

şimdi Size çok Güzel Ve Keyifli Bir Mekandan Bahsetmek İstiyorum. Açılalı çok Uzun Olmadı Ama Mekan Son Günlerin En Popülerleri Arasına Girmeyi Başardı. Barıknaklar’daki 70’lik Meyhane’den Bahsediyorum. Gökhan, Yılmaz Ve Soner Ortaklığında Açılan Şirin Mekan Ocakbaşı Ustası Olarak Selahattin Usta’yı Da Bünyesine Alınca Lezzet Fırtınası Estiriyor. Beyaz Ağırlıklı Mekanda çok özel Vip Oda Da Bulunmakta. Tamamen Bağımsız özel Bir Kutlama Yapmak İçin Oda çok Müsait… Maç Yayınının Da Bulunduğu Mekanın Şimdiden Müdavimleri Oluştu. Cadde üzerinde Olmayıp İçeride Kalan Mekan Kısa Sürede Adından Söz Ettirmeye Başladığı İçin Genç İşletmecileri Kutluyorum.

gelelim Antalya Gecelerine... Yaz Sezonu Boyunca Kaleiçi’nde Yerli Ve Yabancı Binlerce Misafiri Ağırlayan Ally, Kışlık Mekanına Taşındı. Cuma Gecesi Açılışı Yapılan Ally’de Eğlence Daha Sıcak Olacak. Adnan Tosun Geçirdiği Yoğun Bir Mesai Sonrasında Eğlenenleri Gördükçe Keyfi Yerine Geldi.

bayram öncesinde Kışlığını Açan Soho, Gecelere Hızlı Başlayan Mekanlardan. Bu Yıl Geçtiğimiz Sezona Göre Bir Hayli Değişiklik Yapan Soho, Oldukça Şık Olmuş. Girişte Ve İçeride Barların Bulunduğu Alanda Yapılan Değişiklikler Mekana Ayrı Bir Hava Katmış. 

celal Ve Cemal Hancı Kardeşler Bugünlerde Oldukça Yoğun Bir Tempoda çalışıyorlar. Antalya Efsanesi Ceila’yı En Kısa Sürede Müdavimleriyle Buluşturmak İsteyen Hancı Kardeşler, Mekanda Son Sistem Ses Ve Işık Sistemleri Kullanacaklar. Avrupa’nın Birçok Mekanında İnceleme Yapan Kardeşler Yine Gecelere Damga Vurmaya Hazırlanıyor.

gecelerin En Hareketli Mekanlarından Bir Hiç Şüphesiz Erkan Güleryüz’lü Black Live Oldu. Erken Saatte Dolan Mekanda Yer Bulmak İmkansızdı. Erkan Güleryüz Böylesine Bir Kalabalığı Beş Dakika Bile Oturtmadı. Söylediği Hareketli Şarkılarla Eğlence Bir Hayli Uzadı. Pazar Sabahının Gün Doğumunu Bile İzleyenler Olmuş Olabilir...

önümüzdeki Günlerde Yeni Mekanlar Geliyor. İsimleri Duyduğumda İlk önce Ben De Şaşırdım. Bu Kış Antalya Geceleri Yine Hiç Soğumayacak… 

sevgiyle...

YORUMLAR

  • 0 Yorum