ŞUBAT AYI GÖKYÜZÜ TAKVİMİ
Reklam
Reklam
Hülya KILIÇ

Hülya KILIÇ

Şimdi bak!

ŞUBAT AYI GÖKYÜZÜ TAKVİMİ

14 Şubat 2021 - 13:35

YILDIZ SİZSİNİZ GÖKYÜZÜNDE ARAMAYIN 
* 8 Şubat-2 Mart : Satürn Uranüs karesi var. Hadi buyurun bu yılın en zorlu gezegensel hareketi, üstelik üç kez gerçekleşecek. Ekonomik sıkıntılar, tüm dünyada yüksek işsizlik oranları, kararsızlık, umutsuzluk, aydınlarla muhafazakârlar arasında çatışmalar başlayabilir. Herşeyin birbirine karşı olduğu sürecin başlangıcı diyebilirim. 
* 10-12 Şubat: Güneş Ay Jüpiter Satürn Merkür Venüs ve Minerva aman da aman kimler hep birlikte Kova burcundaymış. 4000 yıldan beri Şubatta olan bu buluşma yeni bir çağın doğuşunu başlatıyor. Bir sonrakini biz göremeyiz ama dünya da göremeyebilir. 
* 1-19 Şubat: Kova’da Merkür retrosu var. Merkür retrosu sırasında, yeni ve uzun vadeli projelere başlanması istenmeyen sonuçlar getirebilir. Bir projeye başlamak zorundaysanız olabildiğince dikkatli olun. Merkür geri giderken hayat durma noktasına gelmez, bir çok şeyi başarabilirsiniz. 
* 30 Ocak 3 Şubat : Güneş Mars karesi var. Ülke bütününde kafa tutma, maçoluk, şiddet, yöneticiler ve yetkililerle çatışmalar gözlenecek. 
* 5 Şubat 6 Şubat : Satürn Venüs kavuşumu var. Uzun vadeli arkadaşlıklar kurulabilir. Venüs’ün buradaki geçişi iş ortamındaki uyumsuzlukları ve çatışmaları düzeltebilir. Ortaklıklar yeniden değerlendirilebilir. 
* 11 Şubat: Yeni ay günü. Bütün yeni dileklerin gerçekleşmesi için harika bir gün. Dileyelim, isteyelim, gelsin. 
* 11-14 Şubat: Jüpiter’in Venüs ve Merkür’le kavuşumu var. En mutsuz ve umutsuz hissedilen günlerin ardından mucize mutluluklar gelebilir. Sıkıntılı günler sınav değil bilgeliğe açılan kapılardır. 
* 12 Şubat: 18 ay sürecek yeni bir dönemin başlangıcı. Yeni dönem kararlarına başlamak için harika bir zaman. 
* 18-20 Şubat: Venüs-Mars karesi var. Bu durum ilişkilerde sorun yaratabilir. Şirketler finans durumuna dikkat etmeliler. 
* 20-21 Şubat: Aman aman Merkür sabit. İnatçılık ve iletişimde aksaklıklar can sıkabilir. 
* 22 Şubat’ta Merkür’ü yolcu etmeye hazırlanalım. 
* 23-26 Şubat: Mars-Pluton kavuşumu iyileştirme ve pozitif yönde dönüşüm haberleri veriyor. Yatırımlar, enerji durumunu yükseltme, başarılar ve güç kazanma için harika bir dönem. 
* 27 Şubat: Dolunay var. En çok diyet, sağlık ve ruh sağlığı önem kazanıyor. Hayatın rutin akışında huzursuzluk veren bir şeyler sona eriyor. 
Sevgiler
Hülya Kılıç

YORUMLAR

  • 0 Yorum