MAYIS AYI GÖKYÜZÜ
Reklam
Reklam
Hülya KILIÇ

Hülya KILIÇ

Şimdi bak!

MAYIS AYI GÖKYÜZÜ

03 Mayıs 2021 - 08:43

Niyetlerimizin asil ve onurlu olmasına dikkat edelim çünkü niyet havada ilerleyen bir ok gibidir geri dönüşü yoktur. Bu yüzden hedeflerimizi dikkatlice belirleyelim. İdeallerimizin gerçekleşeceğini ve saf düşüncelerimizin ödüllendirileceğini unutmayalım. Kendimizden ve seçimlerimizden kendimiz sorumluyuz. Umutsuzca bakılan her konu ağır karanlık bir düşünce bulutu yaratır. Tüm kalbimizle iyilik ve barış isteyelim. 
* 6 Mayıs iyilikle karşılaşacağımız günlerin başlangıcı diyebilirim. Bütün kapılar açılıyor. 
Şifa ve öğrenim için harika fırsatların doğacağı günler başlıyor. Keyifli ve tutkulu günlere 1- 6 Mayıs tarihleri imzasını atıyor. 
* 11 Mayıs; Boğa Burcu’nda Yeniay var. Yeni konular yeni başlangıçlara karar almak için harika bir dönem ve güven duygusu yükseliyor. Yeniayda Ay yüceliyor. Yeni bir şeyler yapmak için ayın gücü devrede. 
* 14 Mayıs-28 Temmuz; Jüpiter Balık Burcu’nda. Coşku, sanat, mistisizm ve meditasyon öne çıkıyor. 
* 15 -18 Mayıs’ta Güneş-Plüton üçgeni var. Fiziksel iyileşmelere, pandeminin tüm dünyada gerileyeceğine işaret ediyor. Bu dönem yardımsever ve güçlü insanların güçlü pozitif akımlara öncülük edeceğinin başlangıcı.
* 20-25 Mayıs tarihlerinde zorlayıcı olaylar zinciri başlıyor. Beklentiler altüst olabilir Yalanlar ve hırsızlığın çok olduğu günler ve çok çalışmanın karşılığında az kazancın konuşulacağı günler başlıyor.
* 22-23 Mayıs: Satürn sabit. Tüm çevremizde, iş hayatında, öğretmen öğrenci ilişkilerinde, arkadaşlıklarda, aile içinde, akraba ilişkilerinde, disiplinsizlik, kaytarma ve iletişimle ilgili zorluklar dizisi hayatı sıkıntılı hale getirebilir. 24 Mayıs’tan 11 Ekim’e kadar devam edecek olan bu döneme dikkat edelim. 
* 26 Mayıs’ta tam Ay tutulması var. Seyahatler eğitimle ilgili yeni başlangıçlar yeni kararlar var. Gerçeklere karşı çok yalanlar dinleyecegiz. 
* 26-28 Mayıs: Venüs-Neptün karesi var. Topluma aykırı gelen ne varsa bağımlılık, takıntılar, ve şaşırtan ilişkiler çok görülecek. 
* 29-30 Mayıs’ta Merkür sabit. Bilgi ve projeler durmuş görünüyor. Neyse ki sadece 2 gün. 
Her şey güzel gönlümüzdeki harika takvimde gün bulsun.

YORUMLAR

  • 0 Yorum