Reklam
Reklam

Böcek'ten 77 proje vaadi

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, başkan seçildiği takdirde 77 büyük projeyi hayata geçireceğini söyledi

Böcek'ten 77 proje vaadi

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, başkan seçildiği takdirde 77 büyük projeyi hayata geçireceğini söyledi

Böcek'ten 77 proje vaadi
25 Şubat 2019 - 11:15

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in proje tanıtım toplantısına katıldı. Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki toplantıda Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının ardından sahneye çıkan Muhittin Böcek, projelerini anlattı. Belediye başkanı olduğu 20 yıllık süre içinde vicdanını rahatsız edecek hiçbir şeyin altına imza atmadığını belirten Böcek, "Tutamayacağım sözü asla vermedim. Gerçekleştirdiğimiz her projede önceliğimiz, halkımızın daha mutlu ve huzurlu olmasına, yaşam kalitesini artırmaya yönelikti. Geriye dönüp baktığımda, bunu birlikte başardığımızı görmekten çok büyük mutluluk duyuyorum" dedi.

YERELDEN KALKINMA MODELİ

Antalya'da yaşayanların refah seviyelerinin artırılmasının temel hizmet anlayışı olacağını vurgulayan Muhittin Böcek, alışılagelmiş belediyecilik anlayışının kendi döneminde sona ereceğini söyledi. Böcek şöyle devam etti: "Vatandaşlarımız her daim yanı başlarında bizi bulacak, gerektiğinde seslerine ses verecek, gerektiğinde ellerinden tutacak ve hep çözüm üreteceğiz. Hayata geçireceğimiz tüm projelerimizin odağında insanımız var. Farklılıklarımız bizim zenginliğimiz. Antalya'da yaşayan insanların tümünü mutlu edeceğiz. Projelerin tamamını, bu anlayışla, Antalya'nın ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde hazırladık. Projelerin oluşturulmasında ortak aklı devreye soktuk. Projelerimizi hayata geçirdiğimizde, hem aile ekonomisine fayda sağlayacağına, hem vatandaşımızı mutlu edeceğine, hem de Antalya'mıza değer katacağına inanıyoruz. Antalya'da yerelden kalkınma modelini hayata geçireceğiz."

İŞTEN ÇIKARILMAYACAKLAR

Antalya'nın planlı, kurallı ve kimlikli bir kent olması için A'dan Z'ye çalışmalar yaptıklarını anlatan Böcek, projeleri bunlara göre hazırladıklarını aktardı. Belediyelerin siyaset değil hizmet üretmesi gereken kurumlar olduğuna vurgu yapan Muhittin Böcek, "Bugüne kadar kimsenin ekmeği ile oynamadık, hep kazandırmaya çalıştık. Hiçbir belediye çalışanı siyasi görüşünden dolayı işten çıkarılmayacak. Çünkü biz birlikte çalışacağız, birlikte üreteceğiz, birlikte kazanacağız" dedi.