SEVGİ SÖZCÜKLERİ
Reklam
Reklam
Hülya KILIÇ

Hülya KILIÇ

Şimdi bak!

SEVGİ SÖZCÜKLERİ

07 Şubat 2021 - 14:03

Biliyor musunuz 2021 yılında kelimenin gücü derinliği ve gizemine olan yolculuğunuz devam edecek. Kelimelerin sihirli gücü söz konusu olunca en büyük temsilci içten gelen ses olacaktır. Kelimeler dönüşümün içten gelen sesidir konuşulanı yaratmak anlamına gelir. Bu da insanın göstermek istediği enerjiyi ifade eder. İç sesimiz hangi kelimelere dönüşürse dilden de o dökülür. Hepimiz bilelim ki bunu her durumda pürüzsüz bir şekilde yapamayız. Ama ifade etmek istediğimiz içimizin sesi ise sözleri metinleri veya diğer iletişim biçimlerini karşıya nasıl aktardığımız önemlidir. Demek ki daha dikkatli olmaya ihtiyacımız var. Amacımız daha iyi bir iletişim kurmayı öğrenmek ise iç sesimizin kalitesini zamanlamasını ve neyi anlatmaya çalıştığımızı en iyi şekilde yansıtmalıyız. Hayatımızda iletişimin yanı sıra içten gelen sesin kalitesi de önemli. Melek mi İblis mi? Unutmayalım neyi davet edersek neyi düşünürsek o gelir. 
İnsanlar arasında iletişim konusunda bir takım zorluklar yaşamaya her zaman hazırlıklı olalım. Karşılaştığımız bazı zamanlarda yardım etmemiz gereken durumlar önümüze çıkabilir. Yine kelimelerin gücü iç sesi yansıtacak. Dileğim melekten gelen sesi duymaktan yana. Olumsuz düşüncelerin örtüsünden kurtulmaya çalışırsak mutluluk ve huzurla karşılaşırız. Yapmak istediğimiz konulardaki geçiş sırasında kelimelerin âlemine olan yolculuğumuzda bize en çok sevgi, güven, sihir ve hoşgörü yol gösterecektir. Olumlu duygu ve düşüncelerimize, tutkularımıza samimiyetle bağlanmak da vazgeçilmez bir haz duymamızı sağlayacaktır. Hayatımızın her alanına içimizdeki ilahi aşkla bakabilecek her işimizi kolaylaştırabileceğiz.
Bu yıl kelimenin gücünün kontrolünü ele almalıyız. Hayatımıza sihirli mutlulukları davet etmek neyi düşünüp istediğimizle ilişkilidir. 
Düşünceler kelimeleri, kelimeler de eylemleri yaratır. 
İç sesimizden gelen kelimelerin sevgi sözcükleri olmasını diliyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum