GÖKYÜZÜNÜ ÇOK SEVERİM
Reklam
Reklam
Hülya KILIÇ

Hülya KILIÇ

Şimdi bak!

GÖKYÜZÜNÜ ÇOK SEVERİM

11 Aralık 2020 - 07:07

Kendimi bildiğimden beri çok sıradışı bir şey olmadığı sürece sabah saat 6:00’da uyanırım. İlk iş olarak gökyüzüne bakarım. Bakarım öylesine. Seher yıldızını görmek isterim. Şafağın kızıl aydınlığında tüm ihtişamıyla parlar seher yıldızı. Işığı şahanedir, büyülüdür.
Mucizeler, ışığı fark ediyorsanız doğru yolda ilerlediğinizin belirtileridir. Aslında hayatımızdaki her şey ışıktır. Işık enerjidir. Fiziksel yaşam bilincin enerjisi ile vücut bulur. Spiritüel açıdan her şey mükemmeldir, fiziksel açıdan her şeyin mükemmel olduğu söylenemez. Bilincin enerjisi fiziksel görüntü olarak tezahür eder. Alt benlik olan kişilik her an yeni seçimler yapar bu da fiziksel yaşama etki eder. Neyi hayal edip kurguluyorsak hayatımızda onu görürüz. Bazen de hayal ettiklerimizle gördüklerimiz farklı olabilir. Neil Armstrong Ay’a kadar gitmiş, bir şey bulamamanın hayal kırıklığıyla gelmiş. Oysa Ay’ın görünüşü ne kadar muhteşem, ne kadar gizemli, romantik ve dolunayda parlaktır değil mi? Demek ki gökyüzünde gördüğümüz ışık içimizdeki enerjinin verdiği sıcaklıktır. Neyi görüp seviyorsak, heyecanlanıyorsak, aslında görüp hissettiğimiz kendi içimizdeki enerjinin sonuçlarıdır. 
İnsanda sadece iki temel duygu vardır. Korku ve sevgi. Diğer duygular korku ve sevginin yansımalarıdır. Yapmamız gerekenlere korkuyla direnirsek zihinsel ve duygusal dünyamızda tıkanmalar yaratırız. Bu durum fiziksel hastalığa yol açar.
Esnek olmayan, sabit inançlar ruhsal gerginliğe yol açar. Sürekli gergin olma durumu fiziksel bir sorun ortaya çıkarır. 
Reddedilen ve sürekli bastırılan duygular fiziksel bir rahatsızlık ortaya çıkana kadar beden içinde bekler. 
Eğer benliğimizi, içimizdeki ışık enerjisini ve muhteşem olduğumuzu reddedersek ne olur biliyor musunuz, kendi enerjimizle bağlantıyı kesip ve bedenin çökmesine neden oluruz.
Güne bir ışıkla başlayalım. Bu bir seher yıldızının ışığı olabilir, şafağın aydınlanan kızıl yüzü olabilir, güneşin enerjisi olabilir.
Almayı kabul ettiğimiz yüksek frekanslı enerjinin bedenimize akmasına izin verdiğimizde hastalığa yol açan tıkanıklığı yok edecek olan “şifa bulma” gerçekleşir.
Yıldızımız parlak olsun.

YORUMLAR

  • 1 Yorum