casino siteleri
YETER Kİ İNANIN
Reklam
Fahrettin Kayan

Fahrettin Kayan

futbol

YETER Kİ İNANIN

17 Mayıs 2021 - 09:00

Fedor Kudryashov => 34 Yaşında
Nuri Şahin => 32 yaşında
Fehmi Koç => 17 yaşında
Mustafa Erdilman => 17 yaşında
Uzun bir sezonun ardından Bay geçtiğimiz haftada rakiplerimiz puan kaybı yaşadı ve son haftada evimizde kafalarımız rahat sezon kapanışı gerçekleştirirken siz olsanız yukarıda ki oyunculardan hangisini tercih ederdiniz...?
Önümüzde tarihimizin en kritik maçlarından kupa finalini beklerken Hakan Özmert ile başlamak ne kadar talihsizlikse ve oyuncunun sakatlanması daha büyük talihsizlik…
Maçın başında oyuna iyi başlasakta ikinci yarı iki takım içinde sezon çoktan bitmişti. Oyunun bu kadar rahat olduğu bir maçta ikinci yarı Ersun hocanın yaptığı değişiklikler akıl alır gibi değildi. Oyun rahat, kafalar rahat, skorun önemi yok, sezon sonu sözleşmesi bitecek oyuncuların çokluğu ve takım yaşının çok yüksek olduğu bir sezonda gençleri sahada görebilmek varken, Kudryashov’u oyuna almak hele birde sırf onu almak için Ali Eren’i kendi mevkisi sol bek’ten orta sahaya almak hiç akıl mantık işi değildi.
Buradan anladığımız Hakan sakatlanmasa Mevlüt Han Ekelik’te kenarda oturup maçı bitirecekmiş. Bir tek Drole ve sakatlıktan çıkan Gökdeniz’i fiziki güçlenme için oyuna almamız anlaşılabilir. Ersun hocam sen Türkiye’de nice gençlerin çıkmasına ve gelişmesine vesile olmuş bir teknik adamsın, bugün bu gençlere şans vermemek sana yakışmadı.
Sezonun sonu gelmişken özellikle son haftalarda takımda ve Ersun hocanın karalarında eleştirilecek çok nokta olsa da bu sezon bütün ekip transfer yasağı, kadro kalitesi ve darlığı, en kritik haftalarda Covid vakalarıyla bu sezon yapılabileceğin en iyisini başardı.
Şimdi önümüzde sezonun en önemli 90 dakikası kaldı. Tarihimizde tekrar Avrupa’ya uzanma ve müzemize kupayı getirme şansı var.
15 maç yenilmezlik serisini de siz yaptınız, hiç gol yemeden Türkiye Kupası’nda finale yükselmeyi de siz başardınız. Yeter ki inanın bu kupaya uzanacak olan sadece sizin inancınız.
Bu şehir size güveniyor ve arkanızda Haydi Beyler bitirin şu işi ve bu kadar uzun ve zorlu senenin ardından hep beraber kupayı şehrin ortasında kaldıralım…
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum