Reklam
Reklam
Fahrettin Kayan

Fahrettin Kayan

futbol

HOOP BEYLER

03 Mayıs 2021 - 08:44

Sürekli sakatlanan yada saha içinde ayakta duramayacak hale gelen futbolcular…
Maç içinde attığı gole bile sevinmeyen, umursamaz biçimde oynayan oyuncular…
Elde ki kadronun darlığı ve kalitesi yüzünden hak verdiğimiz ama son haftalarda takımı zihinsel olarak toparlayamayan, ağırlığını koyamayan Ersun Hoca ve teknik ekip…
Kendi evinde üst üste kaybedilen 4. Maç…
Son 17 maçta 2 galibiyet onlarda Erzurum ve Kayseri…
Sezon başında yeri geldi çok eleştirdiğimiz Nuri’nin futbolu olmasa sahada neredeyse yokuz… Nuri sahada tam bir patron gibi oyunu her alanında muhteşem yönlendiriyor.
Haftaya Trabzon deplasmanı, sonrasında BAY geçilecek hafta ve son hafta sana topuyla tüfeğiyle oynayacak Konyaspor maçı…
Kupada finale kalmışken, ligde rahata ulaşman için sadece 1 galibiyete ihtiyacın varken Tünelin ucu ne kadar aydınlıksa, şu anda tünelin ucu o kadar karanlık…!
Rakibin en etkili silahı Halil nitekimde neredeyse her golde katkısı oldu. Rakibi hiç mi analiz etmediniz hiç mi önlem almadınız. Aldıysanız ve saha da bu kadar kötü uyguladıysanız o zaman durum daha vahim demektir.
Elinde ki kumaş savunma oyununa uygundu ve yaptığın mükemmel savunmayı herkes takdir etti ama artık kaleye gelen her pozisyon gol oluyor. Ne savunma yapabiliyorsun ne gol atabiliyorsun.
Uzun zaman sonra bu kadar pozisyon bulduğun bir maçta her gelen topu gol yersen ne yaparsan yap kazanamazsın…
Rakiplerine bak, düşme hattında ki diğer takımlara bak adamlar duran toplardan peynir ekmek gibi gol atıyor sen tam tersi her topu rakip kaleciye dolduruyorsun. Hele maçın son 10 dakikası göz göre göre her topu kaleci ısındırır gibi adamın kucağına attınız.
Oyuncu değişikleri, zamanlamaları hiç birinden fayda göremedik. Sidney Sam oyuna girdikten sonra mağlup durumdayız taç atılacak bekliyor sonra topu rakibe veriyor. Pozisyon nerede kaldı haberi bile yok. Çünkü kafalar sahada değil…!
Birilerinin bu takımı kendine getirmesi gerekiyor. Bu başkan mı olur, Ersun hoca mı olur ama birisinin “hoop beyler” demesi gerekiyor.
Son 180 dakikaya girilirken altımızda ki takımlar kazanıyor iyice ateş hattına yaklaşıyoruz. Bu iki maçtan bir galibiyet alamazsak tek çözümümüz altımızda ki takımların kaybetmesi aksi halde maalesef durum çok iç acıcı değil…
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum