casino siteleri
Festival Haftası
Reklam
Ersin AYDIN

Ersin AYDIN

  • Instagram

Festival Haftası

11 Ekim 2014 - 10:08

 

türkiye’nin En Köklü Festivali Olan Ve Yarım Asrı Geride Bırakan 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Dün Start Aldı.

sinemanın Yıldızları, Filmler, Söyleşiler Ve Masterclass çalışmalarla Dolu Dolu Geçecek Bir Hafta Antalyalıları Bekliyor Olacak. antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Başkanlığında Ve Elif Dağdeviren’in Direktörlüğündeki 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, Oscarlı Ellen Burnstyn, Usta Yönetmen Abbas Kiyarüstemi, Başarılı Oyuncu Sandra Oh Ve Altın Palmiye’li Yönetmen Laurent Cantet’yi Antalya’da Sinama Severlerle Buluşturacak. Yine Festival Kapsamında Bir Birinden Değerli Gösterimler İzlenebilecek.

altın Portakal İle özdeşleşen Ve Halkın Yoğun İlgi Gösterdiği Festival Korteji Bu Yıl ülke Genelinde Gerçekleşen Olaylar Nedeniyle İptal Edildi. Yine Festival Kapsamında Düzenlenen Partiler Ve Yan Etkinliklerin De İptal Edildiği Duyuruldu. Altın Portakal Bu Yıl Sadece Filmleri Ve Katılımcılarıyla Konuşulacak.

sinema İçin çok Büyük Bir Festival Olan Altın Portakal’da Ki Gösterimleri Fırsat Bulduğunuz Sürece Kaçırmamanızı Tavsiye Ederim. Bu Şehrin En Köklü Festivaline Yakışan Bir Ev Sahipliğini Hep Birlikte Yapalım Ve Festivalimize Sahip çıkalım.   

türkiye'nin Sayılı Besteci Ve Şarkı Sözü Yazarlarından Yıldız Tilbe, Bu Akşam Jolly Joker Sahnesinde Sevenleriyle Buluşacak. Kendine Has Sahnesiyle Herkesi Hayran Bırakma Yeteneğine Sahip Tilbe’nin Bu Konserini Kaçırmamanızı Tavsiye Ederim.

kemer’in En Gözde Ve Popüler Eğlence Merkezlerinden Biri Olan Aura, Bu Akşam Kapanış Partisiyle Sezona Veda Ediyor. Yaz Sezonu Boyunca Binlerce Kişiye Eğlenceyi Yaşatan Aura, Kapanışa özel Bir Parti Hazırladı.

15. Yılını Kutlayan Antalya Devlet Opera Ve Balesi 2014-2015 Sanat Sezonu’na "otello" eserinin Bale Yorumu İle Merhaba Diyor. Konusu William Shakespeare'a, Müziği İse çağın Dehalarından Giuseppe Verdi'ye Ait Olup Utku Şilliler'in De Müziklerinin Yer Aldığı Otello, Uğur Seyrek'in Koreografisi Ve Işık Noyan'ın Librettosu İle İzmir Ve İstanbul'dan Sonra Antalya Devlet Opera Ve Balesi Sanatçıları Tarafından Bu Akşam Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde Yorumlanacak.

devlet Güzel Sanatlar Galerisi'nde Bir Ay Boyunca Açık Kalacak 'antalya Sanatçılar Karması' Adlı Resim Sergisi Görülmeye Değer. Antalya Sanatçılar Derneği (ansan), Güzel Sanatlar Derneği (güsad), Antalya Şairler, Ozanlar, Yazarlar, Ressamlar Derneği (anşoyad) üyesi 55 Sanatçının Eserinin Yer Aldığı Sergi 31 Ekim’e Kadar Açık.  ayşe Kökten, Damla Kökten, Erol Kökten ve Gözde Kökten’in Bir Arada Olduğu Karma Resim Sergisi Bugün Antalya Müzesi Sergi Salonu'nda Sergilenmeye Başlayacak.

güzelliklerle Dolu Güzel Bir Hafta Sonu Sizin Olsun…

sevgiyle…

YORUMLAR

  • 0 Yorum