Nişan yüzüklerini taktılar

Osman Çağlayan ve Demet Kutlu geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle nişan yüzüklerini taktı

Nişan yüzüklerini taktılar

Osman Çağlayan ve Demet Kutlu geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle nişan yüzüklerini taktı

Nişan yüzüklerini taktılar
19 Ağustos 2019 - 15:42 - Güncelleme: 19 Ağustos 2019 - 16:10

Adanadayım ismini taşıyan restoran zincirinin yöneticilerinden Osman Çağlayan ve kız arkadaşı Demet Kutlu geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle nişan yüzüklerini taktı. Altınyaka Teras Restoran’da düzenlenen nişan törenine yaklaşık 200 kişi katıldı. Düğün alanına bando takımı eşliğinde giren çift, şıklıkları ile davetlilerin beğenisini topladı. Bu özel organizasyonda emeği geçen Adanadayım restoranlar zinciri kurucusu Ali Çağlayan ve organizatör Dilek Şimşek başta olmak üzere tüm davetlilere teşekkürlerini sunan çift gece boyunca keyifli tavırlarıyla dikkat çekti.
Demet Hanım gecede Osman Bey’in annesi Fatoş Çağlayan için sürpriz doğum günü organize etti. Doğum gününde gerçekleşen nişanın kendisi için en güzel hediye olduğunu belirten Fatoş Hanım, duygu dolu anlar yaşarken müstakbel gelini Demet Hanım’a bu ince düşüncesinden dolayı teşekkür etti.
Adanadayım Restoranları’nın kurucusu Ali Çağlayan, yeğeni ve mesai arkadaşı Osman Bey’in nişanına unutulmaz bir anı bırakmak adına sahneye çıkarak Halil Sezai’nin “İsyan” isimli parçasını seslendirdi. Ali Bey’in sahne performansı büyük alkış topladı.
YORUMLAR

  • 0 Yorum