casino siteleri
Reklam

Korkuteli'de Kültür Sanat Festivali başladı

KORKUTELİ Belediyesi tarafından düzenlenen Kültür ve Sanat Festivali başladı

Korkuteli'de Kültür Sanat Festivali başladı

KORKUTELİ Belediyesi tarafından düzenlenen Kültür ve Sanat Festivali başladı

Korkuteli'de Kültür Sanat Festivali başladı
18 Temmuz 2021 - 13:47 - Güncelleme: 18 Temmuz 2021 - 13:47Kültür ve Sanat Festivali kapsamında dün Seyirpark Amfi Tiyatro'da Ahmet Şafak konser verdi. Ahmet Şafak sahneye çıkmadan önce konuşan Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, "2 ay sürecek ve kapanışını 18 Eylül'de yapacağımız Korkuteli Kültür Sanat Festivali, Ahmet Şafak konseriyle başlıyor. Bu yıldan itibaren her yıl okullarımızın kapanması ile başlayacak ve eylül ortasında kapanışı yapılacak olan Korkuteli Kültür Sanat Festivali yıllar içerisinde Antalya'mızda ve çevre il ve ilçelerde markalaşacak. Bu festival sayesinde ilçemiz kazanacak, esnafımız kazanacak, gençlerimiz Antalya'ya gitmek zorunda kalmayacak. Bu yıl pandemi sebebiyle sadece 2 ay sürecek" dedi.

Daha sonra sahneye gelen Ahmet Şafak, "Korkuteli birleştirmiş, buluşturmuş kalpleri, gönülleri. Şimdiden hayırlı olsun diyor ve tebrik ediyorum" diye konuştu.

Ahmet Şafak söylediği şarkılar ve okuduğu şiirlerle kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz anlar yaşattı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden etkinlikte sanatçı sevenleri tarafından ayakta alkışlandı. Konser sonunda Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, Ahmet Şafak'a buket takdim etti.

Kültür Sanat Festivali 24 Temmuz'da Mahşer-i Cümbüş tiyatro gösterisi, 31 Temmuz Fatih Erkoç konseri, 7 Ağustos Benimle Delirir misin tiyatro gösterisi, 14 Ağustos Orhan Hakalmaz konseri, 21 Ağustos Ağaçlar Benimler Ölü tiyatro gösterisi, 28 Ağustos Ender Balkır konseri, 4 Eylül Hey Gidi Günler tiyatro gösterisi, 11 Emre Aydın Konseri, 18 Eylül Mustafa Ceceli konseriyle devam edecek.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum