Reklam
Reklam

İYİ Parti Konyaaltı İlçesi Serap Kaya dedi…

Kongreleri oldukça çekişmeli geçen İYİ Partinin Konyaaltı Kongresi olgun bir havada gerçekleşti

İYİ Parti Konyaaltı İlçesi Serap Kaya dedi…

Kongreleri oldukça çekişmeli geçen İYİ Partinin Konyaaltı Kongresi olgun bir havada gerçekleşti

İYİ Parti Konyaaltı İlçesi Serap Kaya dedi…
16 Temmuz 2020 - 10:26

Seçime tek İlçe Başkanı adayı olarak giren Av. Serap Kaya, delegelerin tamamına yakının oyunu alarak yeniden İlçe Başkanlığına getirildi.
Gönüldeşlerimizle toyumuz var
Kaya, Kongrede yaptığı konuşmada, kongreyi bir toy, katılımcıları da gönüldeş olarak ifade ederek şöyle dedi.
“Kıymetli dava arkadaşlarım. Bugün İyi Parti Konyaaltı İlçe Başkanlığımızın birinci olağan kongresini şenlik ve bayram havasında gerçekleştik. Emeği geçen tüm üyelerimize ve gönüldeşlerimize teşekkür ediyorum. Toyumuza katılan gönüldeşlerimize, aramızda bulunamayıp gönülden destekleyen tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ederim. İyi Parti ailemiz her geçen gün güçlenerek büyüyor. Yönetim Kurulumuz ile istişare halinde oluşturulacak ekiplere ve komisyonlarda tüm üyelerimizi aktif şekilde görev almaya davet ediyoruz. İYİ Partide herkese yer var. İYİ Parti Ailemiz kucaklayıcı birleştirici bütünleştirici tavrıyla herkese kucak açmıştır. Tüm gönüldeşlerimi sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum.
Kongremiz memleketimize ve Konyaaltı’mıza hayırlı uğurlu olsun.”
 
Millet İttifakı ordaydı
İYİ Partinin Kongresine başta CHP İl Başkanı Nusret Bayar olmak üzere, Konyaaltı İlçe Başkanı Onur Duruk ve CHP Meclis üyelerinin yoğun katılımı ve ilgisi Kongreyi Millet İttifakının Kongresine dönüştürdü.
Bu ilgi ve katılım, İttifak Partilerinin kendi arasında uyumlu olduğunu göstermesi bakımından her iki partinin katılımcıları tarafından anlamlı bulundu.
İYİ Partili delegeler, “Bu Kongre Antalya’da her iki parti arasındaki güç birliğini artırması bakımından son derece önemlidir” yorumunda bulundular.
 
Kongreye katılanlar
Konyaaltı İlçe Kongresine CHP’liler dışında İYİ Parti teşkilatı yoğun ilgi gösterdi.
Milletvekili Feridun BAHŞİ, İl Başkanı Mehmet BAŞARAN, kurucu il başkan yardımcısı İlhami OKUDAN, il başkan adayı  Nihat KAVŞUT, Muratpaşa İlçe Başkanı Semih Tayfur , Muratpaşa İlçe Başkan adayı Funda Aras, Aksu ilçe başkanı Recep BAL, İbradı ilçe başkanı Salih YAMANSOY, Gündoğmuş ilçe başkanı Emir Ali ÇATALKAYA, Korkuteli ilçe başkanı Cemal TINKAZ, Manavgat ilçe başkanı Hatice AVCI, Kemer İlçe Başkan Adayı Özcan Çelik , Esnaf Odaları Birliği Vekili Mehmet Ali Gülaçtı, Karadenizler Derneği Başkan vekili Hakan Küçükali, Finike ilçe teşkilatı, Muratpaşa Meclis Üyeleri Kongreye gelerek desteklerini ifade ettiler.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum