Reklam
Reklam

IMWF 2019 başladı

Bu yıl 4.sü düzenlenen International MICE & Wedding Forum-IMWF 2019, Antalya Rixos Premium Belek'te görkemli bir açılışla başladı

IMWF 2019 başladı

Bu yıl 4.sü düzenlenen International MICE & Wedding Forum-IMWF 2019, Antalya Rixos Premium Belek'te görkemli bir açılışla başladı

IMWF 2019 başladı
14 Mayıs 2019 - 13:24

16 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan IMWF'de, yüksek sayıda acente ve bu acentelerle görüşmeye gelen otel havayolu şirketi ve sektör tedarikçisi ve yöneticisi bir araya geldi.
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Antalya Valiliğinin destekleri ile gerçekleşen IMWF 2019, düğün turizmi ve MICE alanında faaliyet gösteren yabancı sosyal medya blogger'ları ve gazetecilere ilişkin bölümü IMWF ve Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) iş birliğinde gerçekleştiriliyor. Antalya Valisi Sn. Münir Karaloğlu'nun destek ve katılımları ile düzenlenen IMWF 2019, Türk Hava Yolları Ana Partnerliğinde ve Rixos Premium Belek Konaklama sponsorluğu, Inventum Global'in güç birliği ile gerçekleşiyor. Hindistan'ın en iyi banket ve catering şirketlerinden Foodlink organizasyonun catering partnerliğini üstlendi.

EN İYİLERİ BULUŞTU

Sunuculuğunu Ece Vahapoğlu'nun üstlendiği IMWF 2019, uluslararası destinasyon düğünleri, kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün en iyi isimlerini Antalya'da bir araya getirdi. 2 milyon EURO bütçesi ile IMWF; MICE ve Wedding sektörünün en iyilerini Antalya'da buluşturdu.
2 milyon euro bütçesi ile herhangi özel bir kurumun bugüne kadar yaptığı en büyük etkinlik olan ve 12-16 Mayıs tarihleri arasında Antalya Rixos Premium Belek Otel'de gerçekleşen IMWF 2019 Açılış konuşmasını yapan International MICE &Wedding Forum (IMWF) Yönetici Ortağı Necip Fuat Ersoy ''Bu yıl 4.sünü gerçekleştirdiğimiz IMWF, dünyada ki MICE ve destinasyon düğün sektöründe ki en iyi isimleri bir kez daha Antalya'da buluşturduk. Geçen sene gerçekleştirdiğimiz IMWF, tüm dünyada çok büyük bir yankı uyandırarak taleplerde ciddi bir artışa yol açtı. Bu çalışmanın yansıması olarak IMWF 2019'a rekor düzeyde bir katılım başvurusu oldu. Bizde bu başvurular içerisinden en iyi, etkili olanları seçerek bir araya getirdik. Sektörün tam kalbinde yer alırken, bir yandan da sektör fenomeni Sabbas Joseph'in, uluslararası danışma kurulumuza dahil olması ile tüm yıl boyunca IMWF için uluslararası çapta bir iletişim çalışması yürüttük” dedi.