Reklam
Reklam

GENCER'DEN ÖZTÜRK'E SERT CEVAP

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün sosyal medya hesabından eski yönetimi ve eski başkan Gültekin Gencer’i hedef alan açıklamalarına Gencer’den sosyal medya aracılığıyla yanıt geldi.

GENCER'DEN ÖZTÜRK'E SERT CEVAP

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün sosyal medya hesabından eski yönetimi ve eski başkan Gültekin Gencer’i hedef alan açıklamalarına Gencer’den sosyal medya aracılığıyla yanıt geldi.

GENCER'DEN ÖZTÜRK'E SERT CEVAP
09 Eylül 2019 - 18:07

Antalyaspor’da tartışmalar bitmek bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde Antalyaspor’un eski başkanlarında Gültekin Gencer’in sosyal medya hesabından yaptığı eleştirilere Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’ten sert yanıt gelmişti.
Öztürk sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Kulübümüzü kendi şirketlerini batırıp Antalyaspor’umuzu da neredeyse batıracak olan, oyuncu transferlerinden komisyon alan, yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyecek soytarıların elinden kurtarıp, itibar ve vizyon kazandırdık. Bağırsakları temizledik!” demişti.
 
GENCER’DEN YANIT
 
Bu sert açıklamanın ardından ise Gültekin Gencer’den Öztürk’e yanıt geldi. Gencer sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı,  “Çocuk, biz yokken meydanı boş bulmuş, konuşmuş, hem de ne konuşmuş… Bu şehre değer katmış, her şeyini şehirle  paylaşmış ve şehir için harcayanlara ‘Soytarı’ diyor  utanmadan. Her zaman söylüyorum, eğitim şart, aile terbiyesi şart. Oturduğu koltuğun önemini ve ağırlığını bilmeyenler için özellikle eğitim şart. Bu kulübün geçmişini bilmeyenler, kendi geçmişini de bilmemesi gayet doğal, onu da en kısa zamanda sana ve herkese anlatacağız merak etme.
O ‘soytarılar’ Antalyaspor’un  50 yıllık geçmişinin 35 yılında varlar. O ‘soytarılar’ senin batırdığın kulübün her tuğlasında çimentosunda emeği olan insanlar.
O ‘soytarılar’ senin helikopterle üzerinde hava attığın kulübün her deplasmanında ilk şampiyonluğundan bu yana var olan insanlar, otobüslerde uyuyan insanlar” şeklinde paylaşımda bulundu.
 SERT İFADELER KULLANDI
Gencer sosyal medya hesabından paylaştığı açıklamasına şöyle devam etti: “Çocuk, o ‘soytarılar’ babanın gece gündüz demeden, dağ tepe, doğu batı demeden koşturarak kazandıklarını Milano geceleri ve otel partilerinde futbolcularla harcayarak Kulübü düşürdüğün halden kurtarmak için seferber olanlar. O ‘soytarılar’ tüm imkanları kendileri yaratıp, şehirle paylaşan insanlar. Çocuk, aileni sıkıntıya soktun, yaptığın borçlara ailenin imzasını koydurdun, mecbur ettin aileni, kulübün başına geçmesi için. Babana kalsa bugün A.Ş’den de atar seni. Çocuk, Antalya’mızın petrolcüleri ve inşaatçıları işi gücü bıraktılar senin yaptıklarını temizlemek için  şehrin tüm imkanlarını seferber ettiler. Şehrimizin seçilmiş, atanmış insanları senin kulübe kestiğin faturaları ödemek için, şehrin her yerine petrol istasyonları yapıyorlar, çünkü aile olarak bildiğiniz en iyi iş akaryakıt işi, bunu bilmeyen de yok zaten. Taşı toprağı altın dediğimiz şehrimizin taşına toprağına göz diktin, şimdi şehrimize katkı olarak geri dönecek moloz işi de, etrafındaki hesap insanlarının rantı için pazarlanacak. Seni  son kez uyarıyorum; Bir daha benim şirketlerimle ilgili konuşursan, hem kendimle ilgili, hem de senin geçmişinle ilgili beni kimse susturamaz. Unutma aynı makamda oturduğun kişilerin suratına tükürmek sözde /teoride kolaydır. Önemli olan icraattır.
Unutma çocuk,  bu şehir bir bekler, iki bekler, kulübün şehirden koparılmasına ve aile şirketi olmasına ses çıkarmasalar da, öyle zaman gelir ki; bu şehrin tükürüğünde boğulursun” paylaşımında bulundu.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum