Reklam
Reklam

Geçmişle hesaplaşmıyorum

İlçe ziyaretlerinde konuşan Başkan Böcek, geçmişi unutarak temiz bir sayfa açtıklarını, kimse ile de hesaplaşması olmadığına söyledi

Geçmişle hesaplaşmıyorum

İlçe ziyaretlerinde konuşan Başkan Böcek, geçmişi unutarak temiz bir sayfa açtıklarını, kimse ile de hesaplaşması olmadığına söyledi

Geçmişle hesaplaşmıyorum
08 Ağustos 2019 - 10:33

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek doğu ilçeleri ziyareti kapsamında İbradı ve Gündoğmuş’a gitti. Ziyaretlerinde hoşgörülü olmaya dikkat çeken Başkan Böcek, geçmişi unutarak temiz bir sayfa açtıklarını, kimse ile de hesaplaşması olmadığına söyledi. “Kavga ile işim yok” diyen Başkan Böcek, her ilçeye ayrım yapmadan eşit hizmet verileceğini söyledi.
 
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, İbradı ilçesindeki temaslarına Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru'yu ziyaret ederek başladı. İbradı ile ilgili çalışmaların ve yeni dönem projelerinin değerlendirildiği ziyaretin sonunda Böcek İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru’ya kahve takımı hediye ederken, Küçükkuru da, Böcek’e el işlemeli havlu hediye etti.
 
BAŞKAN BÖCEK: HESAPLAŞMA YOK
 
Başkan Böcek, 5 yıl boyunca Gündoğmuş'a canla başla çalışarak güzel hizmetler kazandıracaklarını söyledi. 25 yıllık siyasi hayatı boyunca hep sevgi ve saygı çerçevesinde halka hizmet ettiğini belirten Başkan Böcek, “Çeyrek asırdır ara vermeden Başkanlık yapan tek kişiyim. Allah bana 5'inci dönemi Büyükşehir Belediye Başkanı olarak nasip etti. Ben kavgadan yana hiç olmadım. 5 yıl süre içinde Gündoğmuş'ta kavga gürültü istemiyorum. Geçmişi unutacağız, tertemiz sayfa açıyoruz. Hesaplaşmamız yoktur. Hesaplaşmada 31 Mart gecesi sonuçlandı, bitti. Hazımsızlıklar olabilir. Antalya'da da devam ediyor. Bir şey demiyorum. Çok görmüyorum. Hoş görüyorum. Çalışma arkadaşlarım hiçbir ilçede ayrım yapmadan hizmet verecektir. Kimseye ayrım yapmayacağız. Bütün çalışma arkadaşlarım saygı, sevgi çerçevesinde hizmetini sürdürecek" diye konuştu.
 
OTEL TATİLİ YOK

Başkan Böcek’te, ilçe ziyaretlerini tamamladıktan sonra bütün çalışma arkadaşları ile ilçelere neler yapılacağını çalışacaklarını belirterek, “Tatil yapmayacağız. Otel tatili yok. Başkasının cebinden ağalık yapmak yok. Ama şunu yapacağım. Bir tane mahalleden ben burada kaç oy aldım diye bakmadım, bakmayacağım. Canla başla 5 yıl çalışacağım. Ben bir köylü çocuğuyum. Biz Yörük adamız. Yaylayı da biliriz. Keçilerimizin yalaktan su içtiği günleri de biliriz. Bunlarla ilgili hiçbir sıkıntınız olmayacak. Sırasıyla programlıyoruz. Yani 5 yıldızlı otellerde değil buralarda buluşacağız. Elimizden geldiğince mahallenize bile geleceğim.
Ben işte 5 ton su bedava, otobüs bedava diyecek bir adam değilim. Kimsenin parasıyla ağalık yapmayacağız” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum