Reklam
Reklam

07 GENÇLİK’TEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Antalyaspor’un taraftar grubu 07 Gençlik üyeleri, önemli bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı. Kırmızı beyazlı taraftarlar Cumhuriyet Meydanı’nı temizleyerek dezenfekte çalışması yaptı

07 GENÇLİK’TEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Antalyaspor’un taraftar grubu 07 Gençlik üyeleri, önemli bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı. Kırmızı beyazlı taraftarlar Cumhuriyet Meydanı’nı temizleyerek dezenfekte çalışması yaptı

07 GENÇLİK’TEN ÖRNEK DAVRANIŞ
21 Mart 2020 - 08:04

Türkiye’nin en eski taraftar gruplarından olan 07 gençlik üyeleri, korona virüs tedbirleri kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda temizlik ve dezenfekte çalışması yaptı. Turizmci Tolga Cömertoğlu önderliğinde Cumhuriyet Meydanı’nda buluşan 07 gençlik üyeleri, meydanı ve Atatürk büstünü temizledi.
 
YAŞLILARA HİZMET GÖTÜRÜLECEK
Antalyasporlu taraftarların bir taraftardan çok daha fazlası olduğunu bir çok kez dile getirdiğini belirten Tolga Cömertoğlu, “Antalya’da taraftarın ne kadar cefakar ve fedakar olduğunu, bu çocukların kentini seven, sahiplenen insanlar olduğunu bir kez daha gösteriyoruz. Buraya katılan tüm arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum” dedi. ULV cihazlarıyla yaşlıların evinin dezenfekte edileceğini ve paketler hazırladıklarını vurgulayan Cömertoğlu, "Hijyen ve gıda paketleri hazırladık. Maalesef çok çalışmaktan ihtiyaçlarını almaya vakitleri olmayan sağlık görevlisi arkadaşlar içinde paketler yaptık. Onları da hastanelere dağıtacağız" diye konuştu.
 
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DA DESTEK
 
07 Gençlik Antalyaspor Taraftarlar Dernek Başkanı Gürhan Güneyli ise “İnşallah bu yaptığımız çığ gibi büyüyecektir. 18-35 yaş arasında sağlıklı arkadaşlarımızla birlikte huzur evi ve yaşlı insanları bulup onlara gıda ve hijyen konusunda desteklerimiz olacak. Sağlık çalışanlarımız günlerdir yoğun tempoyla çalışıyorlar. Onları da tespit edip, onlara da desteklerimiz olacak" ifadelerini kullandı.
 
ŞEHRİMİZİN DESTEKÇİYİZ
 
Yaşlıların evini de ULV cihazlarıyla dezenfekte edeceklerini kaydeden 07 Gençlik Başkan Yardımcısı Metin Çelik, "Hatta bugün 2 tane torunu olan teyzemizin evini dezenfekte edeceğiz. Karton toplayarak geçimi sağlıyor. İşimiz bittikten sonra onun evine gideceğiz. Bunu da yaygınlaştırmayı düşünüyoruz. Yaşlılarımıza temizlik ve gıda paketleri hazırlıyoruz. Biz şehrimizin destekçiyiz. Olaya sadece Antalyaspor olarak bakmıyoruz. Her türlü olaylarda şehrimize destek vermeye çalışıyoruz. Çalışmalarımız devam edecek, bununla gurur duyuyoruz" diye konuştu.
 
 
VALİ’DEN TEŞEKKÜR
Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen temizlik ve dezenfektasyon çalışmasına katılan Antalya Valisi Müner Karaloğlu ise “Cumhuriyet Meydanını temizleyen Antalyaspor taraftar gurubu 07 Gençlik'i örnek davranışlarından dolayı tebrik ediyorum. Bu hassas süreci milletçe hijyen kurallarına dikkat ederek ve zorunda olmadıkça evden çıkmayarak atlatacağız” diye konuştu.
 
SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞMIŞLARDI
 
07 Gençlik üyeleri sosyal medya hesaplarından bir paylaşımda bulundu. Yapılan paylaşımda “Vatanını, milletini çok seven 07 Gençlik grubu üyeleri olarak ağabeyimiz Tolga Cömertoğlu ile birlikte şehrimizde sayın valimiz ve sağlık müdürlüğümüzün de emir vermesi durumunda yaşlılarımızın evlerine Valilik tarafından verilecek malzemeleri servis etme ve ayriyeten Valiliğe başvuran yaşlılarımızın evlerin ikendi araçlarımızla ve kendi ULV cihazımızla temizlemeye hazırız” denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum