Bugun...
Reklam
Reklam
Özde desteklerin sözde kalmaması


Hüseyin TÜRK
editör@haberantalya.com
 
 
facebook-paylas
Tarih: 17-11-2018 15:57
Her mağlubiyetin ve galibiyetin beraberinde taşıdığı gerçekler var. En önemlisi de bunu taşıyan doğrulara bakmak lazım. Akhisar'ın istediğini aldığı maçın genelinde şans faktörünün bizim açımızdan milli tatile çıktığını hepimiz gördük.
Başka faktör ikilemi alınan yenilginin başka bir sebebi olamaz.
**
Geçen yazımda Türkiye'de spor federasyonlarında yada konfederasyonlarında oluşturulan sistem nedeniyle artık buraların huzurevi havasına büründüğünü yazmıştım. Bu konuda birçok mesajlar aldım, demokratik bir hak olduğundan tutun da artık buraların gençlere bırakılması gerektiğini savunan bir çok mesajların neticesinde söylediğim tek şey, değişmeyen gelişmeyen her anlayışın her kuruma götürüsünün temelinde Türk sporuna kaybettirdiğini, kaybolanın da gelecek olduğunu ifade ettim.
Maalesef proje bazında olmayan yönetimlerin elbet bir gün sorgulanarak tarih olacağını hatırlatmak isterim.
Her soru kendi içinde büyük bir cevap bulduğu süre içinde, cevapların takipçisi olunacak günler oldukça çok yakın.
Dünün gerçeğini hatırlatarak, bugünlere sessiz kalmak oldukça tehlike bir yaklaşım..Tüm bunlar zaman içinde yeni oluşumların , birlik ve beraberliğin adresini tayin edecektir diye düşünüyorum.
**
Büyükşehir belediyesinin okullar ligi projesini yıllardır başarıyla sürdürmesinin önemini hatırlatmak isterim. Bir çok alanda geniş katılımlı bu organizasyonun hedef kazanmasında spor şube müdürü Sırrı Mustafa Mutlu'nun emeğini rahatlıkla görmek pek mümkün. Eğer işin içinden geliyorsanız, sporun her harfi için geçmişinizi geleceğinize taşıyabiliyorsanız, doğru işleri doğru yerlerde görmeniz , başarının bir gösterge sebebi olabilir. Bu anlamda Sırrı Mustafa müdürü ve ekibini kutlamak gerek.
**
Kadın futbolunun marka değerinde ilimizin gözbebeği 1207 Antalyaspor takımı, ligde beşte beş yaparak yeni anlayışıyla başarılı bir grafiği, geleceğe taşıma niyetiyle yoğun bir çalışma ruhu içerisinde hareket ediyor.
Özde desteklerin sözde kalıyor olmasına rağmen alınan yolun mesafesini kimse küçümsememelidir.
Anlayana!
1207den beri sevdamız Antalya sloganına sahip çıkacak, kalplerin atışını hissetmek istiyoruz.
YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
YUKARI