Bugun...
Reklam
Reklam


TÜRSAD kuruluş yemeğinde
Türkiye Otel Satın Alma Yöneticileri Derneği (TÜRSAD) kuruluş ve tanıtım yemeğine çok sayıda sektör yöneticisi katıldı.

facebook-paylas
Tarih: 10-01-2018 12:59
TÜRSAD kuruluş yemeğinde
+ -
Reklam

TÜRSAD kuruluş ve tanıtım yemeği Kundu bölgesinde bir otelde gerçekleştirildi. Yaklaşık 125 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen organizasyonda ilk konuşmayı TÜRSAD Başkanı Bülent Bilgiç yaptı. Konuşmasında 19 yıllık bir sektör birikimine sahip olduğunu belirten Bilgiç, TÜRSAD'ın paylaşımcı, gelişmeye açık ve tüm üyelerinin katkıları ile hızla büyüyen bir dernek olma yolunda büyük bir adım attığını belirtti. Sektör çalışanları olarak üyelerinin karşılaşacağı başta işsizlik olmak üzere tüm problemlere çözüm getireceklerini ve kişisel gelişmelere yönelik özel eğitim programları çağdaş ve demokratik bir anlayışla uygulayacaklarını ifade eden Bilgiç, tüm katılan misafirlere ilgi ve destekleri için teşekkür etti. İlerleyen dakikalarda ODTÜ Antalya Mezunlar Derneği Başkanı Yıldırım Şimşek de söz aldı.

KONUKLARA HEDİYE

Şimşek, TÜRSAD'a destek vermelerindeki temel etkenin kendi dernekleri gibi topluma duyarlı, sosyal dayanışmayı ön planda tutacak şeffaf bir yapıyı hedef koymalarından kaynaklandığını belirtti. ODTÜ Gençlik Parkı gibi özel projelerinden örnek veren Şimşek, TÜRSAD'ın ciddi bir altyapı çalışması hazırlığından sonra kurulduğunu ve benzer sosyal projeleri uygulayarak başarılı bir dernek olarak sektörde kalıcı olacağını belirtti.
Katılan konukların başarı dilekleri ile son bulan yemekte TÜRSAD yönetimi ve Self tarafından hazırlanan geceye özel hediyeler konuklara dağıtıldı. 
Editör: Gül YAŞAYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI