Bugun...
Reklam
Reklam

Künye

 

İmtiyaz sahibi

Lara Medya Reklam Ticaret A. Ş.

 

EDİTÖR: editor@antalyahurses.com


REKLAM: reklam@antalyahurses.com


WEBMASTER: webmaster@antalyahurses.com


HABER MERKEZİ: Lara Medya
haber@antalyahurses.com

ADRES :
Yeşilbahçe Mah. Metinkasapoğlu Cad. Ayhan Kadam İşmerkezi

B Blok No:50/4

Muratpaşa ANTALYA


TEL: 0.242.322 66 62  FAX: 0.242.322 66 61 


KIBRIS TEMSİLCİLİĞİ :  METE HASAN KÜÇÜK hasankucuk@antalyahurses.com

Yazılardaki fikir ve değerlendirmeler yazarlara aittir ve aksi belirtilmediği sürece Haberantalya.com'un görüşlerini yansıtmaz. Bütün hukuki sorumluluk yazara aittir. Hakaret içeren, TCK'ya aykırı ifadeler barındıran, içerikle ilgisi olmayan yorumlar yayımlanmaz. Yorumlarda geçen ifadelerin sorumluluğu yorumu yapan kişiye aittir. ANTALYAHURSES.com, yorum ekleyen okura ait IP adresi, E-mail adresi ve Ad-Soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istendiği takdirde okurun bilgisine ve onayına başvurmaksızın paylaşma hakkına sahiptir. Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve videolar, sitemiz kaynak gösterilmek veya ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

 

İLKELERİMİZ
Tarafsız Habercilik: Sitemizde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Biz haberi okura ulaştıran ""aracı"" olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.

Mimiksiz Habercilik: Okurlarımıza sunduğumuz haberlerin içeriğinin ""iyi haber / kötü haber"", ""müjdeli haber / kara haber"" olması ile ilgilenmiyoruz. Haberi sunarken, okura ""şimdi sevinmelisin"" veya ""şimdi üzülmesin"" havası ile sunmuyor; yalnızca gerçeği, yalnızca olanları, aktarıyoruz. Bir haberin okurda ne tür duygular uyandıracağı okurun karar vereceği bir konudur.

Açıklık: Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde minik puntolarla bir kenara atılarak gözden saklanmaması gerektiğini savunuyoruz. Her ne olduysa ve her ne olay haber niteliği taşıyorsa bizim konumuzdur ve okurun bunu bilmeye öğrenmeye hakkı vardır. Hiç bir haberi saklamayacağız, küçültmeyeceğiz, gözden kaçırmayacağız.
Hüküm Veren Değil, Postacı Habercilik: Bizler, haberi aktaran kişiler olarak görevimizin; okurları yönlendirmek veya habere konu olay ile ilgili girişimlerde bulunmak olmadığını düşünüyoruz. Daha açık bir ifade ile, ne Türkiye'yi yöneten herhangi bir kişi veya kurumu etkilemeyi, ne de halkı haberin gücünü kullanarak yönlendirmeyi düşünmüyoruz. Bizler postacıyız. Görevimiz postayı alıcısına zamanında ulaştırmaktır. Bunun dışında ""halkı aydınlatmak"", ""halka yol göstermek"", ""hükumeti yola getirmek"", ""toplumu düzeltmek"" gibi görevlerimiz yoktur.

NE YAPIYORUZ

Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri Ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.

Ziyaretçilere, son 10 günün tüm haberleri içinde konuya göre arama yapma olanağı sunmaktayız. Bu arama, kelime ve ilgili bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş gerçek bir haber arama sayfasıdır.

YASALARA %100 UYGUN

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır..

 

Resmi abonesi olduğumuz ajanslar:

Anadolu Ajansı Doğan Haber Ajansı İHA Haber ajansıHABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
YUKARI