Bugun...
Reklam
Reklam


Kaş en güvenli şehir
Kaş Emniyet Müdürü Halil Baydemir, ilçedeki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldiği toplantıda, "Kaş, Türkiye'nin en güvenli kenti" dedi.

facebook-paylas
Tarih: 05-12-2017 16:07
 Kaş en güvenli şehir
+ -
Reklam

Kaş Merkez Mahallesi Muhtarlığında yapılan toplantıya Emniyet Müdürü Halil Baydemir, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Başkan Yardımcısı Bayram Karagül, Kaş Ziraat Odası Başkanı Ramazan Süer, Ulaştırma Hizmetleri Odası Başkanı Mustafa Demirtepe, Kaş Kent Konseyi Başkanı İsmail Gökçe, Merkez Mahallesi Muhtarı Sadık Çalışkan ve emniyet görevlileri katıldı. Emniyet Müdürü Halil Baydemir, Kaş'taki güvenlik ve trafik sorunlarıyla ilgili olarak STK başkan ve temsilcilerinin görüşlerini dinledi.

Emniyet Müdürü Baydemir, "Kaş'ı en iyi tanıyan sizlersiniz. Kaş'ta huzur ve güvenin sağlanmasında, sivil toplum kuruluşlarının ve vatandaşın katkısı çok önemli. Bu katkıyı hep gördük. Bundan sonra da bekliyoruz. Sizin belirttiğiniz sorunlar bize yol haritası çizecektir. TUİK verilerine göre Kaş, Türkiye'nin en güvenli turizm merkezlerinden biri" dedi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI