Bugun...
Reklam
Reklam


İş sağlığı ve güvenliği Seviye OSGB’ye emanet
Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde, Seviye OSGB İş Sağlığı ve Güveliği şirketi açıldı. Çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreninde kurdele kesilip, kokteyl verildi.

facebook-paylas
Tarih: 11-10-2017 17:30
İş sağlığı ve güvenliği Seviye OSGB’ye emanet
+ -
Reklam

Serhat İtak ve Levent Özel’in ortaklığında Organize Sanayi Bölgesi 1.Kısım Atatürk Bulvarı Çarşı Dükkanları’nda hizmete başlayan Seviye OSGB merkezinin açılış kokteyline, çok sayıda davetlinin yanı sıra OSB Başkanı Ali Bahar ve yönetimi de katıldı. Açılış töreninde konuşma yapan ve şirketlerinin faaliyetlerinden bahseden ortaklardan Levent Özel, “Firmamız, Çalışma ve Sosyal Güvelik Bakanlığınca yetkilendirilmiş bir Ortak sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) olup, bünyesinde iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli (hemşire) barındıran ve deneyime sahip bir limited şirkettir” dedi. Şirket ortağı Levent Özel konuşmasının devamında, “Çalışanlarımızın, İş sırasında karşılaşacak tehlikelerini önceden fark etmek, iş kazaları ve meslek hastalıkları meydana gelmeden gerekli her türlü tedbirin alınmasını sağlamaktır. Buna paralel olarak da müşteri memnuniyetini gerçekleştirmektir. Çok çalışarak, kurumsallığı en üst düzeye çıkarmak, çok hayat kurtarmak ve bu uğurda daha etkin, büyük bir şirket olmaktır” dedi.

KURDELE KESİLDİ

Seviye OSGB İş Sağlığı ve Güveliği Şirketi’nin açılış törenine katılan ve açılış kurdelesini kesen Antalya Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ali Bahar, açılış töreninde bir konuşma yaptı. OSB içerisinde hizmet vermeye başlayan Seviye OSGB şirketinin müteşebbisleri Serhat İtak ve Levent Özel’e yatırımları ve çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Bahar, “Biz her zaman sizlerin yanındayız. Antalya’da gelecek dönemlerimizde de güzel şeyler yapmaya devam edeceğiz. Siz müteşebbislerin daha nice yatırımlarında bizlerde elimizden geleni yapacağız. Her ne konuda olursa olsun kapımız sizlere açık. Şirketiniz hayırlı olsun” dedi. Başkan Bahar’ın konuşmasının ardından şirket ortakları ve OSB yönetim üyeleri, kurdeleyi gezerek ofisi gezdi.

TATBİKATLAR GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Şirketin faaliyetlerinden de bahseden şirket ortaklarından Serhat İtak, “Şirketimiz faaliyetleri arasında iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği hizmetlerine ilişkin sözleşmelerin yapılması ile sağlık raporlarının verilmesi, gerek şirketimiz eğitim salonunda gerekse de işyerlerinde iş güvenliği eğitimleri uzman kadrolarca verilmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Bunun dışında, her türlü işletmenin yine yasa gereği yapılması gereken ‘’ Risk analizi ve değerlendirmesi’’ gerçekleştirilmekte ve buna bağlı olarak alınması gereken tedbirler işverenlere bir rapor halinde sunulmaktadır. Risk analizleri ile birlikte ‘’Acil eylem planları’’ da hazırlanmakta, acil durum ekipleri oluşturularak tatbikatlar gerçekleştirilmektedir” dedi.

 
Editör: Soner KARATAŞYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI