Bugun...
Reklam
Reklam


Genel kurul zamanı geldi
Antalyaspor bugün yeni başkanını seçiyor. Cihan Bulut’un kırmızı beyazlı takımın yeni başkanı olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca kırmızı beyazlı takımda bugün yönetim kurulu ibraya çıkacak. En çok merak edilen konu da Antalyaspor’un mali durumu olacak.

facebook-paylas
Tarih: 10-01-2018 11:41
Genel kurul zamanı geldi
+ -
Reklam

Antalyaspor için bugün yeni bir dönem başlıyor. Kırmızı beyazlı kulüp, bugün saat 15:00’te Antalyaspor Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde yeni başkanını seçecek. Geçtiğimiz hafta Cuma günü gerçekleştirilen Divan kurulu toplantısında Cihan Bulut ismi başkanlık için ön plana çıkarken, Bulut’un bugün tek liste ile girilen başkanlık seçiminde kırmızı beyazlı kulübün yeni başkanı olması bekleniyor.

MALİ GENEL KURUL DA YAPILACAK

Antalyaspor’un bugün yapılacak olan genel kurulda mali konular da görüşülecek. Kırmızı beyazlı kulübün 01.01.2017-31.12.2017 dönemi yönetim kurulu yıllık faaliyet raporu, bilanço ve gelir tablosunun okunması, görüşülmeye açılması ve onaylanması, yönetim kurulu üyelerinin ibrasının görüşülmesi ve karara bağlanması da gündemde.

GELİRLERDE TEMLİK VAR MI?

Ali Şafak Öztürk’ün divan kurulunda yapmış olduğu açıklamalar büyük ses getirmişti. Öztürk, Divan kurulunda “İcralar ve acil ödenmesi gereken geçmiş borcun kapanması için 200 milyon TL’lik kredi çektik. Kulüp olarak böyle büyük krediyi çekmemiz mümkün değildi, biz de ailemizi kefil göstererek bu krediyi çektik. Geçmişten gelen tüm borcu kendi üzerimize almış olduk. Doğru insan ve doğru yönetim göreve gelirse biz de bu alacağımızı öteleriz, Antalyaspor’a yardımcı oluruz” açıklamaları yapmıştı.

MERAK EDİLEN SORULAR?

Antalyaspor camiasının kafası ise bir hayli karışık. Kulübün 350 milyon Tl borcu olduğu iddia edilirken, üç ayrı bankadan çekilen toplam 200 milyon TL kredinin nasıl ödeneceği merak ediliyor. Antalyaspor camiasında ise Öztürk’ün divan kurulunda yaptığı açıklamaların ardından kafalardaki soru işaretleri daha da arttı.

Camia ise; Antalyaspor’un gelirlerine temlik konuldu mu?

Antalyaspor’da menajerlere 6 milyon Euro komisyon ücreti ödendi mi?

Üç ayrı bankadan çekilen 200 milyon TL kredi borcu ne olacak?

Bu kadar yüksek kredi neden çekildi?

Kime ve neye güvenip bu kadar yüksek kredi çekildi?

Öztürk ailesi çekilen kredilerin belli bir kısmını kendisi karşılayacak mı?

Sorularına cevap arıyor…


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI