Bugun...
Reklam
Reklam


Antalyaspor'da deprem: Başkan Bulut istifa ediyor
Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut’un bugün istifa edeceği öğrenildi. Kulüpte yaşanan mali sıkıntılar ve taraftarlar olan olumsuz durum nedeniyle Bulut’un genel kurula gitme kararı aldığı belirtildi

facebook-paylas
Tarih: 20-08-2018 12:57
Antalyaspor'da deprem: Başkan Bulut istifa ediyor
+ -
Reklam

MALİ KRİZ AŞILAMADI

Ali Şafak Öztürk’ün istifa etmesinin ardından 10 Ocak 2018 tarihinde yapılan genel kurulla Antalyaspor Başkanlığı koltuğuna oturan Cihan Bulut’un bugün istifa etmesi bekleniyor. Başkan Bulut’un, kulübün özellikle mali anlamda dar boğazda olması ve bir türlü çıkış yolu bulunamaması nedeniyle bu kararı aldığı öğrenilirken, son dönemde taraftar ile yaşanan krizin de süreci hızlandırdığı belirtildi. Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut’un bugün saat 10:00’da düzenleyeceği basın toplantısıyla genel kurul tarihini açıklayacağı öğrenildi.

HAKSIZLIK YAPILIYOR

Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, Hürses Gazetesi’ne özel açıklamalarda da bulundu. Antalyaspor’a gerek nakdini, gerekse vaktini ayırdığını belirten Başkan Bulut, “Gerek ben, gerekse yönetim kurulumuz bu hakaretleri hak etmedik. Yönetim kurulumuzda Prof Dr. Ömer Özkan gibi dünyaca tanınan isimler var. Bizler işimizi, gücümüzü ve ailemizi ikinci plana bırakarak bu işe soyunduk. Antalyaspor için, gecemizi gündüzümüze kattık. Ancak geldiğimiz noktada küfürlere, hakaretlere maruz kalıyoruz” dedi.


YORUMLAR

antalyaspor
22-08-2018 22:50:00
Mademki para yok borç çok elindeki futbolculara sahip çıkıcaktınız.Sözleşmeyi fesh eden kaçtı yazık Antalyaspora.Transfer yapıpta oyuncuya lisans çıkartamıyorsanız bırakıp gitmeniz daha hayırlı olacak gibi gözüküyor. Alanyaspora bakın örnek alın.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI